Co mi může koučink přinést?

Koučink (neboli koučování) je metoda, jež Vám pomůže projít změnou, využít plně svůj potenciál a dosáhnout viditelných výsledků. Pomáhá Vám identifikovat priority a cíle a podniknout potřebné změny, které vedou k dosažení těchto cílů.

Kouč je v podstatě průvodcem koučovaného na této cestě. Pomocí kouče si srovnáte priority, poznáte své výhody i slabiny a nastavíte si realistické cíle, které mnohdy vedou k velkým životním změnám. Tyto změny se mohou týkat Vaší práce, podnikání, Vašeho soukromého projektu nebo osobního života na jakékoliv úrovni. Někdy však stačí i relativně malé změny a Váš život nabyde jiných rozměrů. Přítomnost kouče způsobí, že získáte pozitivní zpětnou vazbu, motivaci a více odvahy a odhodlání Vaše změny realizovat.

Koučování probíhá formou rozhovoru mezi koučem a koučovaným. Je to dialog s cílem přijít vlastním způsobem na to, jak danou situaci vyřešit nebo jaký zvolit další postup na cestě k dosažení cílů.

Koučink je pro každého, kdo se chce rozvíjet, uskutečnit změny, řeší osobní i pracovní problémy. Pro toho, kdo hledá další možnosti, kam se v osobním nebo pracovním životě posunout. Mnohdy jsou tyto dvě oblasti významně propojené, a o to vlastně jde.


Design: Honza Hrubý
Realizace: web-goodies.eu