Rekonektivní léčení

The Reconnection - Znovunapojení

The Reconnection - video

Rekonektivní léčení je metoda frekvenčního (nebo i informačního) léčení, které přinesl doktor Eric Pearl. Je to účinná forma spojení s léčivým spektrem frekvence, která obsahuje energii, informace a světlo na vysoké úrovni a dosahuje velmi zajímavých výsledků.

Tato metoda bývá velice často spojena s nejnovějšími poznatky kvantové fyziky a dalších moderních výzkumů.

Pomocí naladění na tyto frekvence léčení můžete dosáhnout rozsáhlých změn ve svém životě.

Toto spojení harmonizuje celé tělo a propojuje jej s původní rovinou zdraví a vyrovnanosti.

Rekonektivní léčení je návrat do původního stavu harmonie a zdraví. Působí na rovině příčiny, a tím odstraňuje i následky. Vyladí naše tělo na úrovni základní frekvence zdraví a napraví chyby v energo-informačním systému našeho těla i psychiky. Jinými slovy vymaže ze systému původní chybu, která je příčinou nerovnováhy v těle a tím jí vyléčí na úrovni mentální, emocionální i fyzické.

Spojení s touto frekvencí energie při Reconnection je velmi intenzivní a mnoho lidí při tom zažívá individuální prožitky.

Nabízím Vám léčení pomocí této metody, která se nedá srovnávat s ničím jiným, co zde bylo dříve.

Můžete využít tuto metodu pro léčení konkrétního problému ve Vašem těle nebo jen jako regenerační terapii, která Vás revitalizuje.

Sezení trvá 30 minut. Jedná se o bezdotekové léčení.

Cena za jedno sezení je 3 400,- Kč.

Zpravidla se dělají 3 - 4 sezení během jednoho týdne až 10 dnů. To je nejoptimálnější forma - což znamená, že nejvíce lidí po celém světě při této intenzitě sezení vnímalo nejvíce působení frekvencí ve svém životě. Samozřejmě, když se klient rozhodne, že se cítí dobře již po prvním nebo druhém sezení a že mu to stačí, není to špatně.

Nejedná se o dlouhodobou léčebnou kůru, při které budete muset docházet půl roku a utrácet své peníze.

Tak jako u klasické medicíny nejsme schopni nikdy zaručit 100% očekávaný výsledek pro každého, ale výsledky jsou více než překvapivé u velkého množství klientů, tam kde klasická medicína selhává.

Někdy totiž léčení přijde způsobem, který jsme očekávali, ale někdy přijde způsobem, který jsme si nedovedli ani představit a vyléčí nebo srovnají se věci o kterých jsme ani netušili, že s daným problémem souvisí.

Léčení provádí praktik s mezinárodní certifikací a kvalifikací. V tuto chvíli jsem praktik, ale i zároveň jediný mentor a instruktor týmu Dr. Erica Pearla v České Republice. Tuto metodu jsem již dělal pro stovky svých klientů a mám s ní bohaté zkušenosti. Zároveň jí vyučuji jako součást mezinárodního týmu instruktorů na seminářích Dr. Erica Pearla.

U nás můžete získat i kompletní proces Reconnection – znovunapojení.

Pro více informací nebo objednání volejte 777 702 313 nebo vyplňte formulář.

Přečtěte si zajímavý rozhovor o The Reconnection a Rekonektivním léčení v časopise Phoenix.

Jak léčení probíhá.

Můžete navštívit také The Reconnection Czech facebook - českou oficiální Facebook stránku The Reconnection, kterou oficiálně zastupuji ve spolupráci s Ericem Pearlem a jeho týmem.


Objednat na Rekonektivní léčení


* povinné údaje k vyplnění


Design: Honza Hrubý
Realizace: web-goodies.eu