top of page

Affiliate skupinová spolupráce

Zajímavá a inspirativní spolupráce se skvělými lidmi a vynikajícími produkty!

Talent vyhrává hry, ale týmová práce a inteligence vyhrávají mistrovství.
Michael Jordan


PRO KOHO AFFILIATNÍ MARKETINGOVÁ SPOLUPRÁCE JE?

Affiliate spolupráce je určena pro lidi, kteří se rádi vzdělávají a podporují svůj osobní růst. 
Zároveň tuto svoji vášeň rádi sdílejí s dalšími lidmi kolem sebe. 

 

 • Dává vám smysl, to co já a náš tým děláme v oblasti koučování, tréninků, vzdělávání a práce s lidmi?
   

 • Zúčastnili jste se některých našich programů a cítíte, že by to mohlo otevřít dveře dalším lidem ve vašem okolí?
   

 • Máte kolem sebe skupinu nebo skupiny lidí, které by právě toto mohlo zajímat a kterým by spolupráce s námi mohla pomoci? 
   

 • Nebo máte zkušenosti s marketingem a prodejem? 


Pokud vám některé nebo všechny výše uvedené body dávají smysl, pak je to příležitost možná právě pro vás. 
 

 

Jak spolupráce vypadá:

 

Po registraci do skupiny si spolu domluvíme online schůzku a osobně si popovídáme.
Řekneme si, jak spolupráce funguje a co od této spolupráce očekáváte vy i my. 

Následně vás přidáme do společné skupiny na Telegramu. Zde probíhá komunikace a máte možnost se zde dozvědět cokoliv potřebujete k jednotlivým nabídkám. 
Ke každému produktu, který nabízíme a který máte možnost nabízet i vy dostanete video, kde je přesně popsáno, co program přináší a co jsou jeho důležité části a přínosy budoucím zákazníkům. 

Ke všem nabídkám, které máte k dispozici dostanete vždy aktuální vizuální, video a textové materiály. 

Pracovní skupina má svého lídra, který se společně se mnou stará o to, abyste měli vše potřebné k dispozici a abyste všemu dostatečně rozuměli. 
Vytváříme skupině aktivní podporu v oblasti materiálů, komunikace i vedení. 

Poskytujeme skupině i potřebné vzdělání. 
Práce ve skupině je i zábavná a přináší mnoho hodnotného. 

Jednou za čas máme společné online Zoom setkání, kde se bavíme o důležitých věcech, které vám přinášejí podporu v celé spolupráci. Přínos spolupráce:
 

 • Velmi inspirující prostředí a motivující skupina.
   

 • Práce se zajímavými produkty - nabízíte programy s vysokou přidanou hodnotou. 
   

 • Kompletní příprava materiálů (vizuály, videa, Reels, texty a další).
   

 • Konstantní podpora ze strany vedení týmu. 
   

 • Vzdělávání v rámci spolupráce.
   

 • Možnost zúčastnit se některých našich programů a akcí. 
   

 • Velmi zajímavé - atraktivní příjmy z realizovaných prodejů. 
   

 • Motivační akce a soutěže.

Pict Vlada 69.png

Jaké programy je možné v rámci Affiliate spolupráce nabízet:

 

 • Plus cokoliv nového, co budeme dělat a nabízet...

Reference účastníků našich programů
 

Roční unlimited spolupráce je něco, co mě posunulo o několik stupňů výše v mém životě.
Do doby než jsem potkala Vladimíra, jsem si nedovedla představit, co v všechno se dá zvládnout a co všechno ve mne dřímá.
Program Unlimited je něco, co mne vystřelilo do Vesmíru a já pochopila, že vše, co chci je v mých rukou a mém potenciálu. Jsem nadšená spolupráci s Vladimírem a jeho týmem.
Vždy jsem získala velkou podporu a po celý rok jsem cítila, že je o mne velice dobře postaráno.
Díky programu Unlimited jsem měla možnost ochutnat za všech nabízených programu a mohu říci, že všechny stály za to se jich zúčastnit a prožít. Každá část v mém těle rezonuje se vším, co bylo a je řečeno v každém programu. 

 

Můj život dostává úplně jiné obrátky, je krásnější a hodnotnější.
Měním svůj styl života od základu a je to krásné, celá cesta i proces.
Jsou dny, kdy si necítím úplně perfektně, ale díky programům Vladmíra znám vzorce, které jsem do této doby považovala za svojí životní úděl. 
Dnes vím, co mám dělat, abych svůj život naplnila a užila plnými doušky.

 

Andrea Kezníková

Dá se těžko popsat co všechno mi  Škola Elitních koučů dala, jak moc mě změnila. Celý můj pohled na život, na situace, jak si tvořit svou realitu. Jako bych rozehnala mlhu a vidím jasně. Vidím vzorce, které jsou za chováním lidí, vidím zranění, bolesti a strachy.  Vím, jak s nimi pracovat a je mi jasné, že to je práce na celý život. Škola ve mě ještě víc zažehnula touhu po poznání a růstu. 

Vladimír Ekart je trpělivý učitel, který je vždy k dispozici a vždy dělá pro vás něco navíc. Přála bych si, aby se  principy SIC učily už od dětství a věřím, že svět by byl jiný a bylo by v něm méně bolesti. Upřímně mohu všem jen doporučit a všem těm, kteří mají odvahu projít, gratuluju. Jsou to dveře do jiného vnímání.

A já jsem ráda,  že ve studiu pokračují i dalším rokem.

 

Nela Boudová

Vládimírova energie dávala celému tréninku jedinečnost, kde se prolínala hloubka obsahu školy s jeho nadhledem a uvolňujícím humorem. A jeho nadšení? To prostě v dané energii chcete být.

Roční trénink elitních koučů nabízel bezvadnou souslednost teoretických znalostí, praktických dovedností a ukotvení v praxi, což pro moje vnímání bylo klíčové, abych vše usadila a pochopila. Odnáším si klíče k porozumění lidského chování, pozoruji jiným pohledem vystupování lidí, zkoumám hlouběji význam a důsledky a dokáži mnohem lépe pracovat na změnách v životě tím, že konkretizuji cíle a celky rozděluji do menších částí, které jsou lépe uchopitelné.

Nabyla jsem jednu velkou životní DOVEDNOST nejen pro profesní, ale i pro soukromý život, a to je KOUČOVÁNÍ. Umět naslouchat, pokládat správné otázky a být přítomna. Doporučuji všem, kdo chce efektivně pracovat na svém úspěchu.

 

Ing. Lenka Romanovská 

Co mi trénink Elitních koučů dal? 

Určitě je to vhled do toho, jak jako biologický stroj fungujeme. Jaké hlavní síly nás řídí, na jakých základních principech každý fungujeme je fascinující ve své jednoduchosti. Stejně tak je fascinující rozmanitá cesta při rozkrývání klientových vzorců, nacházení souvislostí se základními principy. 

Ale hlavně jsem pochopil nemálo situací z vlastního života a že i když člověk principy zná a umí díky nim pomoci posunout se druhým, nemusí se to vždy automaticky podařit aplikovat na sebe a šťouravý kolega při společném tréninku není od věci. 

 

Téma vztahů podle mě musí zaujmout naprosto každého, protože je to pravděpodobně nejčastější věc, kterou každý řeší - nebo díky kurzu přijde na to, že se vyplatí vztahům (nejen partnerským) věnovat. 

 

Roční spolupráce má oproti několika intenzivním týdnům velkou hodnotu v tom, že je dost času, aby do sebe všechny principy a vzorce zapadly. Zároveň se neustále člověk v tématu udržuje díky pravidelnému online tréninku a tím se vše dostane "pod kůži".
Kombinace živých setkání a online tréninku se ukázala jako efektivní varianta z hlediska využití času.
Pro ty, kdo se chtějí věnovat vybudování koučovací praxe, je součástí kurzu část věnovaná marketingu, rozjezdu podnikání, efektivní používání sociálních sítí a dalším vychytávkám.

Ing. Pavel Krejčí

Pokud chcete začít podnikat a založit si vlastní firmu, určitě velmi doporučuji intenzivní kurz Business Master Class u Vladimíra Ekarta. 

Do kurzu jsem šla již na základě jiné spolupráce s Vladimírem. Ze začátku jsem měla trochu obavy, zda není tento kurz pouze pro ostřílené businessmany, ale Vladimír mne hned v úvodu z této mé představy vyvedl a během kurzu pak přesvědčil, že jsem se rozhodla správně.
 

Co mě nejvíc na tomto kurzu bavilo a zaujalo? To široké spektrum ve všem co zde probíhalo. Byli jsme velmi rozmanitá skupina lidí, kde každý z nás měl naprosto jinou dosavadní zkušenost.
Byli jsme tam od úplných začátečníků v podnikání po špičkové podnikatele, kteří a sebou mají více jak dvacetileté zkušenosti a vybudovali veliké a fungující firmy. 

 

Fascinující na tom všem je Vladimírova neuvěřitelná schopnost zaujmout tak různorodé "posluchače", kdy každý z nás měl naprosto jiné "problémy" a požadavky. Naprosto intuitivně dokázal každému z nás předat to, co přesně jsme potřebovali. 

Přesně vím jak začít, jak pokračovat a jakých chyb se vyvarovat.
A co je nejdůležitější v podnikání. Toto se nikde nedozvíte, nikdo vám nechce radit jak být úspěšný a ještě k tomu spokojený!   Ale Vladimír ANO!! 

Z kurzu jsem velmi nadšená a jednoznačně DOPORUČUJI!!
 

Mgr. Klára Pfeiferová

Vladimír Ekart je výjimečná osobnost s mimořádně vysokou energií. Jeho analytické schopnosti jsou obdivuhodné a vždy jde přímo k jádru věci. Mimořádným rychlým způsobem se dostane lidem pod kůži a ukazuje jim, jak se zbavit setrvačnosti.
Je pokladnicí praktických technik a nových neotřelých inovativních myšlenek.

PhDr. Ing. Eva Benešová, Principal Coaching, Marshall Goldsmith SCCoach

"Byla to jízda! Roční Trénink Elitních koučů přinesl jeho účastníkům nejen množství praktických poznatků o lidském fungování, ale také viditelný osobní posun každého jedince. Nelze se nezměnit, když v průběhu tréninku pochopíte a vyzkoušíte si tyto efektivní koučovací postupy na vlastní kůži. Takovou sílu mají.

Už v průběhu tréninku ke mně začaly přicházet první ohlasy z nejbližšího okolí, pracovního prostředí a okruhu přátel a známých, cože se to se mnou děje a odkud to přichází. Z tohoto prostředí se také rekrutovali mí první koučovací klienti a jejich spokojenost pro mne byla tou nejlepší motivací k hlubšímu studiu. Každému člověku, který chce od života víc, mohu koučování  vřele doporučit."

 

Díky Vláďo!

 

Ing. Petr Pustějovský, PhD

Senior Surveyor, Lloyd's Register EMEA
 

 

 

Vstoupit do Školy Elitních koučů, bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí, které jsem v životě učinil.
Celý život se pohybuji v obchodě, v podnikání, vedení lidí a mentorinku. 

Mé rozhodnutí  přišlo v době, kdy jsem cítil, že se potřebuji někam posunout, nabrat nový impuls a hlavně se posunout v komunikaci a lepšímu pochopení lidských vzorců, které nás všechny včetně mě samotného na pozadí řídí. 


Rok utekl jako voda  a stalo se spousty věcí, které posunuly mě, mou rodinu, business a celkově můj a náš život na jinou úroveň. Je skvělé, když se něco učíme aplikovat  to okamžitě ve svém životě. Podívat se velice detailně na svůj život a mít možnost, věci které nám třeba v nějaké oblasti života nefungují změnit, pracovat na nich. 

Přes 220 hodin intenzivní výuky, tréninku a opravdu hlubokého ponoření se do psychologie našeho chování mi dalo rozšířený pohled na svět a život.
Je skvělé mít kolem sebe spolužáky (spolucestující), kteří na sobě chtějí pracovat, posouvat se, podporovat a učit se nové věci, ať už nám je 20, nebo 60 let.

Veškeré věci, které se učíme jsem okamžitě aplikovat do svého osobního, pracovního  života a výsledky se dostavili okamžitě.
Dostal jsme víc než jsem čekal, nejen studium koučinku, ale také jak to celé uchopit a aplikovat do praxe, podnikání do života.
Škola Elitních koučů je tak postavena. Nejde jen o teoretické znalosti  a učení se teorie.
Je to velice silné spojení teorie a praxe.
Během roku jsme se zúčastnil i dalších akcí a workshopů např. na lednovém Star Up Life & Business na Zanzibaru, Soustředění na Volavkách, nebo Tréninku Elitních koučů na Fuerteventura , spolu s mojí rodinou a moc se těšíme na další.

Celý rok by neskutečná jízda a už se těším na druhý ročník! 

Díky Vláďo

 

Jan Šrámek

 

Spolupráce s Vláďou mě nesmírně obohatila a obohacuje. Cítím, jak se den za dnem posunuji dále. 

Vladimír má přirozený talent najít v lidech jejich superpower a dokáže posunout kvalitu života na vyšší úroveň.

 

Mně osobně přinesl první rok školy mnohem větší sebedůvěru, schopnost kvalitněji komunikovat a rozpoznávat vzorce, které nás řídí. 

Můj život je ve větší harmonii, autenticitě, radosti a vnímání své intuice. Otevírají se mi nové možnosti. 

Na koučování mě moc baví objevování a přirozené poznávání klientů. Mám radost, když mohu druhým pomoci k novým uvědoměním a větší jasnosti.  

Škola elitních koučů je na špičkové úrovni díky propojení vysoce kvalitních materiálů a profesionálního vystupování Vladimíra.   

 

Když nám Vláďa oznámil možnost jít do druhého ročníku, neváhala jsem ani vteřinu. 

Škola vám dá do rukou opravdu kvalitní nástroje jak pomoci klientům dostat se z úrovně života, ve kterém se jim nelíbí na úplně nový level. 

Tato škola má velkou hodnotu i v pravidelných trénincích. Každý týden dochází ke vzájemnému koučování, kdy jdeme opravdu do hloubky. 

Vladimír dává lidem vysokou hodnotu a staví na kvalitě.    

Iva Kelčová


JAK SE DO AFFILIATNÍ SPOLUPRÁCE PŘIHLÁSIT?

Affiliatní program je spolupráce pro limitovanou skupinu.
 

 • Pokud se chcete přihlásit klikněte na tlačítko PŘIHLÁSIT SE DO AFFILIATE SPOLUPRÁCE a dostanete se do aplikačního formuláře, kde se vás zeptám na několik důležitých otázek týkajících se spolupráce. 
   

 • Záleží mi na spolupráci skupiny a společných výsledcích. 

  Osobně si odpovědi pročtu a pak vám zavolám. Projdeme si, o čem spolupráce je a jaká je vaše motivace. 

   

 • Budete se moci zeptat na cokoliv, co vás o spolupráci zajímá.
   

 • Dám vám všechny informace, které ke spolupráci potřebujete.

  Je důležité mít ve spolupráci jasno a shodu.

Pict Vlada 20.png


Těším se na spolupráci s Vámi!

Vladimír Ekart - kouč, lídr a autor

Láska a vasen k tomu co delame.JPG
bottom of page